Miałobyć Q&A, ale…

… na Świat przyszła następczyni Pana X 🙂
Temat odłożony, a teraz trochę nowinek:

Obie imprezy ciężko opisać, ale w kilku prostych słowach: POLECAM KAŻDEMU. Nie jestem specjalista frontendu- jak pewnie widać, a cały DevCamp ukierunkowany był pod frameworki typu Angular, React, etc.

Dlaczego warto? Poznacie nowych ludzi, chcąc niechcąc poznacie. Poszedłem tam sam, nie znając absolutnie nikogo, ani z prelegentów, ani z uczestników- wyszedłem z nowymi znajomościami ze świata .Net Wrocław.
Co dają spotkania programistów? Wymianę „spojrzeń” na Nasz specyficzny Świat, dzięki czemu uzyskujemy- a przynajmniej tak jest w moim wypadku- chęć do dalszego rozwoju.
Sam wziąłem się za Angular’a- posiadam konto na Pluralsight, a tam dobrych kursów dla początkujących nie brakuje, szczerze pokochałem ten framework JS, a może bardziej szczegółowo- pokochałem TypeScript. wykorzystując jeden język w programowaniu back i front tworzymy pełnowartościowe aplikacje, a do tego są one przyjemne, piękne i w ogóle oh, ach!

Dodatkowo zdążyłem nagrać materiały dotyczące zmiany języka w systemach BMW, a także o zmianie kompletnej kolumny McPerson’a.

Obiecuję więcej pisać, ten post ma mnie niejako do tego zmusić 🙂

Pozdrawiam!

Post Author: Onlyone