Wymiana alternatora e39 530D

Siemaneczko,

Trochę mnie tutaj nie było, ale postanowiłem odświeżyć co nie co. Na początek małe usprawiedliwienie, a mianowicie…

… nie pisałem, ponieważ na koniec roku zdarzyło mi sie tyle dziwnych przezyc, że ciężko to nazwac przypadkiem, a raczej jakąś karmą.

Zepsuty samochód

Zbliżał się czas przeglądu, jak co roku postanowiłem co nie co powymieniać, ale nie miałem czasu- pomysł bomba, zaprowadzę do mechanika! No i tu się zaczęły schody- wymiana tulei wózka tylnego zawieszenia, wymiana 4 wahaczy, dokupienie dwóch opon, zmiana licznika- bo stary miał „pikselozę”- ni pokazywał komunikatów, zawsze musiałem podłączać go pod PC. Ta naprawa kosztowała mnie słono, bo na start straciłem równowartość moich miesięcznych przychodów, ale myślę dobra, dobra- mam odłożone, damy radę.
Zostałem uziemiony, bez samochodu na Święta Bożego Narodzenia, a nie każdy chce zabrać w 200km podróż z Wrocławia psa i 10 walizek…

Powiedzmy, okej, używany samochód- tak musi być.

Laptop

Piękne popołudnie przed Sylwestrem, cóż sprawdzimy co sie dzieje na fejsbuku- nie do końca sprawdzimy, bo oto nadeszła wiekopomna chwila, kiedy padła mi karta graficzna. Mój laptop wyzionął ducha, umarł śmiercią naturalną… Nie a tego, złego, ale przez ostatnie miesiące dołożyłem dość sporo pieniążków, zęby obróbka wideo nie przypominała kompilacji kodu dla Apollo13 😉 Jak ktoś potrzebuje części do SAMSUNGA NP350V5C to zapraszam do kontaktu.

i znowu bunia…

Teraz to już nawet nie jest śmieszne, ale musiałem wymienić alternator, zepsuł się akurat w drodze do domu, równo tydzień po laptopie- przypadek? No ręce opadają…

Podsumownie

Na koniec, mogę jedynie zaprosić do oglądania filmów, a raczej tego co mi się udaje skleić z nagrań, które wykonuje. Proszę o ocenę, zostawiajcie żebro-lajki i subskrybujcie!

Pozdrawiam,

Post Author: Onlyone